Sesja na Śnieżce

Sesja na Śnieżce w Karkonoszach

Najbardziej charakterystycznym punktem Karkonoszy jest śnieżka. To właśnie tam wybraliśmy się z Patrycją i  Maćkiem na ich wymarzoną sesje ślubną. Kolej linowa ułatwia i znacznie przyspiesza dostanie się na przełęcz pod śnieżką. Dlatego warto z niej skorzystać aby nie zmęczyć się zbytnio podczas wchodzenia, dzięki temu na zdjęciach będziecie prezentować się pięknie. Po dostaniu się na przełęcz zostaje nam jeszcze krótki spacer w łatwym terenie oraz niewielkie podejście pod górę na zbocza Śnieżki. Miejsce to wystawione jest na promienie zachodzącego słońca. To właśnie wtedy najlepiej jest wykonać tam zdjęcia. Zobaczcie jak może to wyglądać.

 

sesja-na-śnieżce sesja-na-śnieżce-02 sesja na śnieżce 01

 

Macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć to zobaczcie naszą inną sesje wykonaną w Karkonoszach.

Sesja w Karkonoszach

 Jeżeli zainteresowała Was sesja ślubna na śnieżce i chcieli byście taką zorganizować. Napiszcie do nas mamy spore doświadczenie w poruszaniu się po górach oraz robieniu tam zdjęć. Garść ciekawych informacji o samej Śnieżce możecie znaleźć na poniższej stronie.

https://www.karkonosze.pl/sniezka

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post
Ola + Marcin | Pałac Czosnowskich Opypy
Pałac Czosnowskich Opypy Wesele pod Warszawą  w klimatycznym miejscu w małej miejscowości Opypy nieopodal Grodziska Mazowieckiego.   Sala: Pałac Czosnowskich DJ: Panowie od Muzyki (Kuba [...]