Jeżeli chcecie abyśmy stworzyli dla Was niepowtarzalną pamiątkę zapraszamy do  wypełnienia formularza w zakładce kontakt.
Czekamy na Wasze historie.

 

Proponujemy Wam:

Reportaż ślubu
Priorytetem jest dla nas naturalność, bez sztuczności. Staramy się jak najmniej zaznaczać swoją obecność, tak aby Wy i wasi goście nie czuli presji tworzonej fotografii/filmu i naszej obecności. Jest to Wasz dzień, nie ingerujemy w niego, ale w razie potrzeby służymy pomocą i podpowiedziami. Staramy się opowiedzieć historię w taki sposób aby była ciekawa i spójna.
Reportaż z dnia ślubu trwa do 12h, jesteśmy z Wami od przygotowań Panny młodej i Towarzyszymy Wam do północy, filmujemy początek oczepin, rzut bukietem/welonem/muchą + jedna zabawa oczepinowa. W dniu ślubu proponujemy Wam wykonanie krótkiej sesji plenerowej o ile zaistnieją do tego sprzyjające warunki

Fotograficzna opowieść
Jest to wyselekcjonowana historia, składająca się z uchwyconych momentów. Materiał przedstawia Wasz wyjątkowy dzień, w postaci ślubnej historii. Wszystkie zdjęcie poddane są autorskiej edycji. W dniu ślubu wykonujemy wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz pozowane portrety z gośćmi. Dokumentujemy najważniejsze wydarzenia tego dnia ale szukamy też  otaczających wątków.

Ślubny film dokumentalny
To dłuższy ułożony chronologicznie film (10-30 min) przedstawiający  najważniejsze wydarzenia z całego dnia ślubu. Film ma formę pamiątkowo – dokumentalną. Tak aby po czasie móc przypomnieć sobie jak to wszystko wyglądało. W filmie występują dźwięki otoczenia, przemówienia wraz z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym.

Klip ślubny
Krótki  artystyczny film tworzony wg naszej wizji (trwa ok 2 min) zawiera pomieszane sceny z dnia ślubu jak i ujęcia z sesji plenerowych. Sama esencja, najlepsze sceny podkreślone klimatyczną muzyką.

Sesja po ślubie
Filmowa / fotograficzna przygoda którą warto sobie sprawić by uwiecznić to co jest między Wami. Sesja może odbyć się w dowolnym miejscu. Napiszcie nam co lubicie: góry, morze, klify, jeziora, lasy a pojedziemy tam z Wami. Zabierzcie nas w miejsca w których czujecie się dobrze.

oferta ślubna

Sesja narzeczeńska
Najczęściej wykonujemy ją w okolicy. Naturalna i luźna atmosfera podczas sesji pozwala Wam się zapoznać a obiektywem. Powstają fajne zdjęcia z których możecie przygotować zaproszenia ślubne, lub przekazać je w prezencie rodzicom.

Filmowe podziękowania
Jest to krótki film ok. 5 min w którym dziękujecie najbliższym Wam osobą za Wszystko to co dzięki nim zawdzięczacie. Film jest formą prezentu, niespodzianki której się nie spodziewają, emocje podczas wspólnego oglądania są bezcenne. Wiemy jak ciężko zebrać słowa w tym ważnym dniu i podziękować za wszystko. Odpowiedzią jest stworzenie filmu z podziękowaniami.

Ponadto, proponujemy Wam sesje:
– dla rodzin i par
– sesja lifestyle
– indywidualne
– eventy
– okoliczności jak chrzciny i komunie
– fotografię reklamową

po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi rodzajami fotografii i filmu napiszcie do nas, nie ma tematu którego byśmy się nie podjęli.
Pracujemy na terenie całego kraju.

 

Szczecin | Gorzów | Zielona Góra | Wrocław | Poznań | Warszawa

 

Oferta ślubna
Dodatki

Wasze zdjęcia i filmy zasługują na wyjątkowe opakowanie

 

Zapytaj o termin