Fotograficzny reportaż ślubny

Priorytetem jest dla nas naturalność, bez sztuczności. Staramy się jak najmniej zaznaczać swoją obecność, tak aby Wy i wasi goście nie czuli presji tworzonej fotografii i naszej obecności. Jest to Wasz dzień, nie ingerujemy w niego, ale w razie potrzeby służymy pomocą i podpowiedziami. Staramy się opowiedzieć historię w taki sposób aby była ciekawa i spójna.
Mamy przygotowanych kilka gotowych pakietów czasowych od 8 do 12h reportażu z dnia ślubu maksymalnie do 00:30. Jest to wyselekcjonowana historia, składająca się z uchwyconych momentów. Materiał przedstawia Wasz wyjątkowy dzień, w postaci ślubnej historii. Wszystkie zdjęcie poddane są autorskiej edycji. W dniu ślubu wykonujemy wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz pozowane portrety z gośćmi. Dokumentujemy najważniejsze wydarzenia tego dnia ale szukamy też otaczających wątków. W dniu ślubu proponujemy Wam wykonanie krótkiej sesji plenerowej o ile zaistnieją do tego sprzyjające warunki.

Filmowy reportaż ślubny

Tutaj także mamy przygotowanych kilka pakietów z podziałem na czas pracy w dniu ślubu. W rezultacie otrzymujecie film ułożony chronologicznie (5-30 min) przedstawiający najważniejsze wydarzenia z całego dnia ślubu. Film ma formę pamiątkowo – dokumentalną. Tak aby po czasie móc przypomnieć sobie jak to wszystko wyglądało. W filmie występują dźwięki otoczenia, przemówienia wraz z odpowiednio dobranym podkładem muzycznym.
Dodatkowo w pakiecie jest krótki artystyczny klip tworzony wg naszej wizji (trwa ok 2 min) zawiera pomieszane sceny z dnia ślubu jak i ujęcia z sesji plenerowych. Sama esencja, najlepsze sceny podkreślone klimatyczną muzyką.

Sesja po ślubie

Filmowa / fotograficzna sesja którą gorąco polecamy sobie sprawić by uwiecznić uczucie i te chwile intymności między Wami. Sesja może odbyć się w dowolnym miejscu. Napiszcie nam co lubicie: góry, morze, klify, jeziora, lasy a pojedziemy tam z Wami. Zabierzcie nas w miejsca w których czujecie się dobrze.

Sesja narzeczeńska

Najczęściej wykonujemy ją w okolicy. Naturalna i luźna atmosfera podczas sesji pozwala Wam się zapoznać a obiektywem. Powstają fajne zdjęcia z których możecie przygotować zaproszenia ślubne, lub przekazać je w prezencie rodzicom.

Podziękowania dla rodziców

Jest to krótki film ok. 5 min w którym dziękujecie najbliższym Wam osobą za Wszystko to co dzięki nim zawdzięczacie. Film jest formą prezentu, niespodzianki której się nie spodziewają, emocje podczas wspólnego oglądania są bezcenne. Wiemy jak ciężko zebrać słowa w tym ważnym dniu i podziękować za wszystko. Odpowiedzią jest stworzenie filmu z podziękowaniami.

Sesja lifestyle, rodzinna

Dzień z waszego życia, ważne chwile do uwiecznienia i zapamiętania. Może być to luźna sesja w zaciszu domowym, Wasza a może w większym rodzinnym gronie lub sesja ciążowa i noworodkowa.

Chrzest

Reportaż z ważnego wydarzenia jakim jest chrzest dziecka, zasługuje na odpowiednie udokumentowanie. Przygotowania w domu, ceremonia chrztu, zdjęcia grupowe po mszy, spotkanie rodzinne w restauracji to tylko przykład jak może to wyglądać.